Kemal Kılıçdaroğlu’ndan ‘ben ona öğretmen demem’ açıklaması olay sözler

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, partisinin grup toplantısında söylediği "Hala iktidarın peşinde giden öğretmen varsa, kusura bakmasın ama ben ona öğretmen demem.” sözleriyle ilgili eleştirilere yanıt verdi. İktidarın öğretmenlere 3600 ek gösterge sözünü tutmadığını söyleyen Kılıçdaroğlu, "Hiçbir öğretmen yalancıya sahip çıkamaz. Çıkarsa ona öğretmen denmez" dedi.

Devamını Oku »

CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu’ndan öğretmenler için tepki çeken sözler

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, 24 Kasım Öğretmenler Günü'nde bir skandala imza atarak öğretmenlere hakaret etti. Öğretmenlere karşı kutuplaştırıcı bir dil kullanan Kılıçdaroğlu, "Hala bu hükümetin peşinden giden öğretmen varsa, kimse kusura bakmasın ben ona öğretmen demem" dedi.

Devamını Oku »

Kemal Kılıçdaroğlu’ndan Cumhurbaşkanı Erdoğan’a: 128 milyar doları kime sattın?

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Merkez Bankası'nın eriyen döviz rezerviyle ilgili cumhurbaşkanı Erdoğan'ı hedef alarak, "Madem ki faizleri arttıracaktın 128 milyar doları kime ve nereye sattın? Benim bildiğim manav, kasap, taksici, işsiz, emekli almadı. Kime sattın" diye sordu.

Devamını Oku »

İYİ Parti lideri Meral Akşener’den faiz çıkışı! Gelin şu saçmalığını terk edin

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, partisinin grup toplantısında gündeme ilişkin açıklamalar yaptı. Akşener, hükümete seslenerek, "Gelin şu, 'faiz sebeptir, enflasyon sonuç' saçmalığını terk edin." dedi. Akşener, ayrıca Libya'da Türk gemisine yapılan baskına tepki gösterdi.

Devamını Oku »

HDP grup toplantısını, HDP kadın grubu olarak yaptı

HDP Eş Genel Başkanı Pervin Buldan, partisinin, sadece kadınların katıldığı TBMM Grup Toplantısı'nda yaptığı konuşmada, İstanbul Sözleşmesi'nin uygulanmadığı her gün kadınların öldürüldüğünü ve şiddete maruz kaldığını söyledi ve kadınlara seslendi: Kadınlar bir araya gelirsek, mücadele edersek dünya durur.  21. yy tarihini mutlaka kadınlar yazacak.

Devamını Oku »
Emlak Haberleri
Menü özelliğini panelden aktif etmeniz gerekmektedir. (Footer Menü 1)
Projeler Haberleri
Menü özelliğini panelden aktif etmeniz gerekmektedir. (Footer Menü 2)
Güncel Haberler
Menü özelliğini panelden aktif etmeniz gerekmektedir. (Footer Menü 3)
Diğer Kategoriler
Menü özelliğini panelden aktif etmeniz gerekmektedir. (Footer Menü 4)
Tema Tasarım | Osgaka.com