Anasayfa » Anasayfa » Cumhurbaşkanı Erdoğan, Gutterres ile görüştü
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Gutterres ile görüştü

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Gutterres ile görüştü

Birleşmiş Milletler (BM) 73. Genel Kurulu görüşmelerine katılmak üzere ABD’ye giden Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, BM Genel Sekreteri Antonio Guterres ile bir araya geldi. Basına kapalı olarak gerçekleştirilen görüşmenin ardından Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın ikili temaslarına devam edeceği bildirildi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Birleşmiş Milletler (BM) 73. Genel Kurulu Görüşmelerine katılmak için bulunduğu New York’ta, BM Genel Sekreteri Antonio Guterres ile bir araya geldi. Erdoğan, görüşme öncesi Guterres’in ziyaretçi defterini imzaladı.

Erdoğan, BM Genel Merkezinde Schwab ile bir araya geldi. Görüşme basına kapalı olarak gerçekleşti.

Basına kapalı olarak gerçekleştirilen görüşmenin ardından Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın ikili temaslarına devam edeceği bildirildi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, salı günü Birleşmiş Milletler Genel Kurulu’na hitaben bir konuşma yapacak. Erdoğan, Genel Kurul toplantılarının açılışı sırasında ikili görüşmeler de gerçekleştirecek.

Perşembe günü Türk-Amerikan İş Konseyi TAİK tarafından düzenlenen Yatırım Konferansı’na katıldıktan sonra Almanya’ya gitmek üzere New York’tan ayrılacak.

KAYNAK

Yazar Hakkında: Gurmelgyo
Emlak Haberleri
Menü özelliğini panelden aktif etmeniz gerekmektedir. (Footer Menü 1)
Projeler Haberleri
Menü özelliğini panelden aktif etmeniz gerekmektedir. (Footer Menü 2)
Güncel Haberler
Menü özelliğini panelden aktif etmeniz gerekmektedir. (Footer Menü 3)
Diğer Kategoriler
Menü özelliğini panelden aktif etmeniz gerekmektedir. (Footer Menü 4)
Tema Tasarım | Osgaka.com