Anasayfa » Anasayfa » Yıldırım tarih verdi hepsi taşınıyor
Yıldırım tarih verdi hepsi taşınıyor

Yıldırım tarih verdi hepsi taşınıyor

Başbakan ve AK Parti Genel Başkanvekili Binali Yıldırım, iletişim sektörünün her geçen yıl daha da büyüdüğünü söyleyerek sektörün yıllık cirosunun bugün 100 milyara ulaştığını ifade etti. Yıldırım, yıl sonuna kadar tüm devlet kurumlarının E-devlet’e taşınacağını açıkladı.

Türk Telekom’un yeni hizmet binasının açılış töreninde konuştu. Haberleşmenin öneminin 15 Temmuz’da daha iyi anlaşıldığını söyleyen Yıldırım, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın yaptığı çağrıyla meydanların dolup taştığını ve milletin darbecilere darbe vurduğunu ifade etti. İşte Yıldırım’ın konuşmasından bazı satır başları:

“2003 yılında 16-74 arasındaki nüfusumuzun sadece yüzde 19’u internetle tanışmıştı, internet kullanabiliyordu, şimdi her 100 kişiden 67’si interneti kullanıyor, işini gücünü yapıyor. Yani bilgi toplumu olma hedeflerimizi gerçekleştirdik.

2003’te 21 milyar iletişim sektörünün yıllık cirosu varken bugün 100 milyara ulaşmış durumda. Bütün devlet kurumları yıl sonuna kadar E-devlet’e taşınmış olacak.

“TÜRKİYE’Yİ ZAYIFLATMAK İSTİYORLAR”

Emperyal güçlerin büyük planları var. Amaç, bölgenin sigortası, teminatı olan Türkiye’yi zayıflatmak ve bölgedeki kaosu, kargaşayı, Filistin’de, Suriye’de, Irak’ta, Yemen’de daha da körükleyerek, bölgenin kaynaklarının üzerine çökmek. Hedef bellidir. Bunun için Kürt kardeşlerimizi de maalesef istismar etmekten geri durmuyorlar. Neymiş efendim Kürtlere devlet kuracaklarmış. Sizin ne haddinize Kürtlere devlet kurmak. Kürtler, Türkler Anadolu topraklarında bin yıldır beraber yaşıyor. Etle tırnak gibiler. Bizim devletimiz de var, ay yıldızlı bayrağımız da var, vatanımız da var. Siz işinize bakın.”

KAYNAK

Yazar Hakkında: Gurmelgyo
Emlak Haberleri
Menü özelliğini panelden aktif etmeniz gerekmektedir. (Footer Menü 1)
Projeler Haberleri
Menü özelliğini panelden aktif etmeniz gerekmektedir. (Footer Menü 2)
Güncel Haberler
Menü özelliğini panelden aktif etmeniz gerekmektedir. (Footer Menü 3)
Diğer Kategoriler
Menü özelliğini panelden aktif etmeniz gerekmektedir. (Footer Menü 4)
Tema Tasarım | Osgaka.com